Invitație la evenimentele clubului nostru partener din München

În ziua de 3 martie, domnul Adrian Volintiru, din partea conducerii clubului nostru, a participat la un prânz, organizat la München, de clubul partener din Bavaria. Cu aceasta ocazie, fostul demnitar român a rostit un cuvântde salut, prezentând avantajele pe care țara noastră le oferă investitorilor bavarezi, transmițând doamnei Ilse Aigner, ministru de stat, ministru al economiei din Bavaria, invitația neoficială de a vizita România.

Toți membrii clubului nostru sunt invitați sa participe și la evenimentele Export Club Bayern.

  1. Übersicht über die nächsten Veranstaltungen 

    photo credit www.export-club.org

03.03.2017 Traditionelles Fischessen mit Wirtschaftsministerin und ecb-Schirmherrin Ilse Aigner
im Künstlerhaus am Lenbachplatz

05.03.2017 ecb SonntagsBrunch mit dem Juniorenkreis:
KUFLER an der Residenz
alte informații pot fi aflate pe site-ul Export Club Bayern